Facebook

Dotazník

Ako sa Vám páči náš e-shop?
Počet hlasov: 143

Klasické prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Prihlásenie cez sociálne siete


Vanilkové struky

Vo Vanilkovom svete poskytujeme najkvalitnejšie Bourbon struky z Madagaskaru. Vanilkové struky sú klasifikované podľa ich farby. Najvyššia kvalita je klasifikovaná ako čierna, hoci v skutočnosti je to tmavohnedá farba a struky majú mať jemnú krémovú chuť s vanilínovým podtextom. Všetky nami poskytované struky sú poddajné, čierne a plné vynikajúcej chuti a arómy. Všetky struky podstupujú prísnu kontrolu, vďaka ktorej si môžete byť istý, že po objednaní dostanete len tú najlepšiu kvalitu. 

Bez názvu

Hlavný rozdiel medzi jednotlivými kategóriami je v dĺžke a hrúbke jednotlivých strukov. Obsah vanilínu je pri všetkých strukoch niečo cez 2%. Vlhkosť sa pohybuje v rozmedzí 20 - 35%. 

Vanilku je najlepšie skladovať vo vzduchotesnej nádobe (sklenenej, plechovej,...) na chladnejšom a tmavom mieste. Doba spotreby je zvyčajne 1 až 2 roky. Po vybratí vanilky z pôvodného obalu ju môžete zabaliť do potravinovej fólie alebo voskového papiera pred tým než ju vložíte do skladovacej nádoby. Vanilkové struky nikdy nedávajte do chladničky alebo mrazničky. Teplota a vzduchotesná nádoba sú najvýznamnejšie faktory úspešného skladovania. V ideálnom prípade by vanilkové struky mali byť uskladnené pri teplote 15 - 25 °C.

Informácia pre veľkoodberateľov - Po individuálnej dohode je možné si objednať aj väčšie množstvo tovaru ako je uvedené v ponuke. Neváhajte a kontaktujte nás.

 
 

 
 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.